Avukatlık, hukuki danışmanlık ve arabuluculuk hizmeti sağlamaktayız.

Hakkımızda

Jun 18

Etiketler: Avukat fethiye arabulucu tevfik görkem şenel esma gaye şenel avukat tevfik görkem şenel avukat esma gaye şenel

Avukatlık, hukuki danışmanlık ve arabuluculuk hizmeti sağlamaktayız.

Fethiye de bulunan Hukuk Büromuz ulusal ve uluslararası alanda müvekkillerine avukatlık hizmeti ve hukuki danışmanlık ve arabuluculuk hizmeti sağlamaktadır. 
 
Hukuk Büromuz sadece dava açma yoluyla değil, bunun dışında uyuşmazlıkları sulh, uzlaşma ve arabulculuk gibi alternatif yöntemleri de deneyerek çözüme ulaştırmakta, çeşitli koruyucu avukatlık tavsiyeleriyle müvekkillerini bilgilendirerek uyuşmazlığı daha ortaya çıkmadan önlemek için gerekli çalışmaları titizlikle en iyi şekilde yürütmektedir.             
 
Hukuk büromuz avukatık mesleğinin gerektirdiği dürüstlük ve güveni ilke edinmiştir.
 
Çalışanlarımız, müvekkillerine ait her türlü bilgi ve belgeyi sır saklama yükümlülüğü kapsamında muhafaza etmektedir. Her türlü uyuşmazlık ve davalarda müvekkillere olası riskler ve ihtimaller aktarılmakta ve ayrıca müvekkillerin onayı alınmaktadır. Büromuz müvekkillerine kaliteli hizmet sunabilmek için, ulusal ve uluslararası alanda çalışan diğer hukuk bürolarıyla ve konularında uzman kişi ve kurumlarla çalışmakta ve mütalaa almaktadır.

 

ABOUT US
 
Dear Visitor
 
Our Law Firm is located in Fethiye national and international legal services to clients and provide legal consultancy services .
 
Our Law Firm only sue not through , except that disputes peace and reconciliation alternative methods also trying find solutions , and various protective law with recommendations client informing their disputes more to the emergence necessary to prevent work diligently in the best way that engages .
 
Our law firm lawyer required by the profession has adopted the principle of honesty and trust .
 
Our employees , clients belonging to all kinds of information and documents within the scope of secrecy is maintained . All kinds of potential risks to clients in disputes and litigation and contingencies and also the clients approval is being transferred . Our office is to provide quality service to clients nationally and internationally working with law firms and other experts in their fields and working with people and institutions are considered .

Sayfamızı Paylaşın :